ARCHIWUM

Rozgrywki ligowe KPOZHL drużyn Żaka Młodszego
Featured

W dniu 12 stycznia 2018 roku, w ramach rozgrywek ligowych KPOZHL, odbył się mecz drużyn Żaka Młodszego AH Legia Warszawa 1 z AH Legia Warszawa 2. Górą w tym pojedynku była pierwsza drużyna Żaka, wygrywając 11:0.

Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku. Pierwsza drużyna grała wolno i niedokładnie, natomiast druga - broniła się mądrze, od czasu do czasu próbując kontratakować. W kolejnych minutach, pomimo znacznej przewagi i licznych strzałów, pierwsza drużyna nie potrafiła udokumentować swojej przewagi.

Przełamanie nastąpiło pod koniec tercji, gdy Żak 1 zdobył dwa gole. Druga drużyna nie składała broni, mądrze się broniąc i próbując swych sił w szybkich kontratakach.

W drugiej tercji pierwsza drużyna zaczęła grać znacznie szybciej, dokładniej i skuteczniej, czego potwierdzeniem były szybko strzelone gole i pewne prowadzenie po dwóch tercjach 8:0.

W trzeciej tercji Żak 1 zdobył jeszcze trzy bramki, nie tracąc żadnej pomimo ambitnej postawy zawodników Żaka 2.

AH Legia Warszawa 1 - AH Legia Warszawa 2
11 : 0 (2:0, 6:0, 3:0)

Bramki zdobyli: Domalewski Kajetan 4, Rocki Kasper 2, Prokurat Jeremi 2, Trębacz Mikołaj, Bakker Thijs, Staniszkis Witold.