ARCHIWUM

Akademia Hokejowa Legia

Podwójne zwycięstwo drużyn Żaka Młodszego

W sobotę 10 marca nasze drużyny Żaka Młodszego wyjechały do Bydgoszczy na mecz z zamykającą tabelę drużyną BKS Bydgoszcz. Zgodnie z założeniami obie nasze drużyny odniosły pewne zwycięstwa. Pierwsza drużyna już w po pierwszej tercji prowadziła 6:0. W drugiej skuteczność legionistów znacznie się poprawiła i po dwóch tercjach prowadziliśmy 19:0. Nasza drużyna grała skutecznie i przebojowo, dominując nad rywalem w każdym aspekcie gry. W trzeciej tercji tempo ataków nieco zmalało, ale celnie punktowaliśmy rywala, pozwalając mu jedynie na nieliczne kontrataki. Końcowy wynik 26:0.

Druga drużyna Żaka Młodszego niespodziewanie przegrywała po pierwszej tercji 1:0. Rywal zaskoczył nas walecznością i zaangażowaniem. Nasza drużyna grała nieco ospale i nieskutecznie. W drugiej tercji znacznie poprawiliśmy płynność i dokładność gry, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 2:1. W ostatniej tercji obie drużyny zaczęły grać mocno ofensywie, dzięki czemu oglądaliśmy dużo bramek. Legioniści zagrali w tej tercji bardzo dobrze i pewnie wygrali cały mecz 7:3. 

 

Akademia Hokejowa Legia Warszawa

 

Akademia Hokejowa Legia Warszawa

 

Akademia Hokejowa Legia Warszawa

 

Akademia Hokejowa Legia Warszawa

 

PZU - Sponsor Główny Sekcji
PZU - Sponsor Główny Sekcji
Fundacja PKO BP -  Partner Sekcji
Fundacja PKO BP - Partner Sekcji