ARCHIWUM

Legia Warszawa - Żak Młodszy

Porażka w Gdańsku i zwycięstwo w Elblągu

Drużyna Żaka Młodszego 1 rozegrała dwa mecze wyjazdowe - w Gdańsku z ekipą Stoczniowca oraz w Elblągu z drużyną Bombek Malbork.

W pierwszym meczu nasza drużyna przegrała swoje spotkanie 7:3. Od początku tempo dyktowali gospodarze, strzelając szybko gola i przeprowadzając liczne ataki na naszą bramkę. Niestety nie potrafiliśmy się im przeciwstawić, szwankowała organizacja gry i jej tempo. Po stracie drugiej bramki zaczęliśmy grać nieco lepiej, czego efektem była bramka kontaktowa. W drugiej tercji drużyna Stoczniowca nie zwolniła tempa, wykorzystała nasze błędy i strzeliła kolejne trzy bramki. Dopiero w trzeciej tercji nasza drużyna zaczęła grać dobrze. Zaczęliśmy grać szybko i dokładnie czego efektem były dwie bramki i wynik 5:3 na kilka minut przed zakończeniem spotkania. Niestety dostaliśmy karę i grając w osłabieniu straciliśmy gola, który pozbawił nas szans na dogonienie rywali. W ostatnich sekundach meczu straciliśmy siódmą bramkę.

Znacznie lepszym rezultatem zakończyło się dla nas spotkanie w Elblągu z ekipą UKS Bombek Malbork wygrywając zasłużenie 8:1. Nasza gra od początku była szybka i płynna, zawodziła nieco skuteczność, ale w miarę upływu czasu zaczęliśmy celnie punktować rywali. Dominowaliśmy na całym lodowisku, nie pozwalając rywalom długimi okresami wyjść z własnej tercji. Było to świetne spotkanie w naszym wykonaniu.

 

Żak Młodszy - Legia Warszawa

 

Żak Młodszy - Legia Warszawa

 

PZU - Sponsor Główny Sekcji
PZU - Sponsor Główny Sekcji
Fundacja PKO BP -  Partner Sekcji
Fundacja PKO BP - Partner Sekcji