ARCHIWUM

KH Legia Warszawa

Żacy rozbili ŁKH Łódź 15:0

Nasi młodzi zawodnicy nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie nad Toruniem, tym razem wyższość naszej drużyny musiała uznać ekipa z Łodzi.

Żacy młodsi Legii Warszawa rozbili ŁKH 15:0. Był to pokaz siły i dominacji legionistów w każdym elemencie. Od początku narzuciliśmy rywalom swój styl gry i nie dopuszczaliśmy do zagrożenia pod własną bramką, pewnie rozbijając ataki łodzian już w tercji środkowej. Po wyrównanym początku szybko strzeliliśmy rywalom kilka bramek, kończąc pierwszą tercję z wynikiem 5:0.

W kolejnych tercjach nadal graliśmy skutecznie, zarówno w obronie jak i w ataku, z każdą minutą powiększając jeszcze naszą przewagę. Graliśmy do końca, strzelając w trzeciej tercji aż 7 goli. Ostateczny wynik 15:0 dla Legii.