ARCHIWUM

Turnieju Mini Hokeja w Toruniu - drugie miejsce dla Legii

Turnieju Mini Hokeja w Toruniu - drugie miejsce dla Legii

W minioną sobotę w Toruniu odbył się turniej Mini Hokeja. Rozegraliśmy na nim łącznie trzy mecze. Pierwszy, z HUKS Niedźwiadki Gdynia był niezwykle zacięty. Od samego początku nasza drużyna prowadziła. Drużyna z Gdyni nie poddawała się, co chwila doprowadzając do remisu. Przy stanie 2:2 gdynianie odskoczyli na dwie bramki (2:4). Nasi zawodnicy zmotywowani przez trenera Roberta Tchórzewskiego po zdobyciu trzech goli z rzędu wyszli ponownie na prowadzenie. Gdynianie nie poddawali się znowu doprowadzając do remisu - przy stanie 5:5 zrobiło się nerwowo. Na dwie zmiany przed końcem spotkania zdobyliśmy zwycięskiego gola wygrywając całe spotkanie 6:5.
Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobyli: Łaniewski Tymoteusz - 3, Lewandowski Stanisław - 2 i Gorelin Andrej - 1.

Druga potyczka z drużyną gospodarzy turnieju – Sokoły Toruń - zakończyła się porażką naszej drużyny. Spotkanie przegraliśmy 9:4. Walczyliśmy dzielnie mimo widocznej przewagi gospodarzy.
Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobyli: Gorelin Andrej - 3 i Łaniewski Tymoteusz - 1.

Trzeci mecz z drużyną BKS Bydgoszcz od samego początku był kontrolowany przez naszych zawodników. Wygraliśmy 15:4.
Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobyli: Lewandowski Stanisław - 6, Gorelin Andrej - 4, Tołoczko Jakub - 3, Łaniewski Tymoteusz i Szymański Janek po 1 bramce.

Dziękujemy za zaangażowanie i walkę całej drużynie! Ostatecznie w turnieju zajęliśmy drugie miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że każde spotkanie trwało 30 minut, a pomiędzy poszczególnymi meczami nie było dłuższych przerw na regenerację sił.

W Turnieju Mini Hokeja w Toruniu w dniu 25 listopada 2017 roku, zagrali:


 • na bramce: Opiłowski Julek

pierwsza czwórka:

 • Lewandowski Stanisław
 • Szymański Janek
 • Seremak Janek
 • Gigoła Janek

druga czwórka:

 • Jurek Adam
 • Tołoczko Jakub
 • Opiłowski Janek
 • Zieja Franciszek

trzecia czwórka:

 • Gorelin Andrej
 • Wiśniewski Tymon
 • Łaniewski Tymoteusz
 • Zdziechowska Anna

PZU - Sponsor Główny Sekcji
PZU - Sponsor Główny Sekcji
Fundacja PKO BP - Partner Sekcji
Fundacja PKO BP - Partner Sekcji