ARCHIWUM

Zwycięski mecz Żaka Młodszego

Kolejny mecz ligowy w wykonaniu drużyny Żaka Młodszego 1 i kolejne zwycięstwo. Tym razem nasz zespół pokonał drużynę PTH Koziołki Poznań 12:2. Przez pierwszych kilka minut, pomimo szybkiego tempa i naszej dominacji, nie udawało się złamać obrony Koziołków. W grę drużyny wkradła się nerwowość.
Dopiero bramka Tymona Srokosza i szybko strzelona kolejna przez Jeremiego Prokurata uspokoiły nasz zespół i pozwoliły atakować z większą pewnością i płynnością. Dalsze ataki przynosiły kolejne bramki. Drużyna z Poznania długimi okresami nie potrafiła wyjść z własnej tercji przeprowadzając jedynie nieliczne kontrataki. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 4:1. W kolejnych nasz zespół potwierdził swoją wyższość, wygrywając 4:0 i 4:1, a cały mecz 12:2.