ARCHIWUM

Pierwsza ligowa porażka drużyny Żaka Młodszego

Pierwsza ligowa porażka drużyny Żaka Młodszego

Nasza pierwsza drużyna Żaka Młodszego w meczu na szczycie zmierzyła się 2 grudnia z ekipą Sokołów Toruń. Obie drużyny nie zaznały jeszcze w tym sezonie porażki w lidze. Pierwsza tercja była pokazem siły i dominacji naszej drużyny. Graliśmy pewnie i skutecznie celnie punktując rywali. Po dwóch golach Jeremiego Prokurata i jednym Kaspra Rockiego zasłużenie prowadziliśmy 3:0.

Niestety w drugiej tercji pozwoliliśmy rywalom wrócić do gry. Po nerwowej i nieskutecznej grze oraz kilku błędach w obronie straciliśmy 3 gole, kończąc drugą tercję wynikiem 3:3.

W trzeciej tercji obie drużyny przeprowadzały atak za atakiem, grając z ogromną determinacją i zaangażowaniem. Po trzecim golu w tym meczu Jeremiego Prokurata objęliśmy prowadzenie 4:3, jednakże rywale szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami. Nasza drużyna do końca walczyła, doprowadzając do wielu groźnych sytuacji pod bramką Torunia, jednak nie udało nam się strzelić kolejnego gola. Końcowy wynik: 5:4 dla drużyny Sokołów.

 

Druga drużyna Żaka Młodszego także zmierzyła się z Sokołami Toruń. Pomimo dobrego początku i dzielnemu powstrzymywaniu ataków przeciwników uległa wysoko faworytom z Torunia 13:0. Kilkukrotnie nasi młodzi zawodnicy mieli okazję na zdobycie honorowego gola, jednakże zabrakło szczęścia pod bramką przeciwników.

 

 

 

 

PZU - Sponsor Główny Sekcji
PZU - Sponsor Główny Sekcji
Fundacja PKO BP -  Partner Sekcji
Fundacja PKO BP - Partner Sekcji