ARCHIWUM

Zwycięstwo Żaka Młodszego w nowym sezonie

W pierwszym meczu Żaka Młodszego sezonu 2016/17 nasi chłopcy w fantastycznym stylu pokonali ŁKH Łódź aż 10:3. Do sytuacji bramkowych dochodziliśmy aż trzydziestokrotnie i mogliśmy wygrać jeszcze większą różnicą bramek, ale liczy się zwycięstwo i wspaniała postawa zawodników oraz właściwe decyzje trenera. Dodajmy, że jest to także pierwszy mecz nowo powstałego klubu, którym jest KH Legia Warszawa, więc świętujemy podwójnie. Gratulujemy naszym chłopakom i czekamy na jutrzejszy mecz.

8 października 2016

ŁKH Łódź -- 3:10 -- KH Legia Warszawa

9 października 2016

ŁKH Łódź -- 5:6 -- KH Legia Warszawa

Po bardzo wyrównanym meczu wygrywamy jedną bramką w rewanżowym spotkaniu z ŁKH Łódź. Graliśmy dobrze, ale nasz rywal wyciągnął wnioski po swojej przegranej we wczorajszym meczu i nie pozwolił nam na tak wiele. Całe spotkanie szliśmy z przeciwnikiem niemalże łeb w łeb, lecz ostatnie słowo należało do legionistów. Na minutę przed końcem trzeciej tercji nasi zawodnicy zachowali zimną krew i przeprowadzili piękną akcję, którą w brawurowym stylu zakończył Staś Chmielewski i tym samym dał nam zwycięstwo w tym ważnym meczu. Ważnym z tego względu, że był to pierwszy dwumecz, z którego wychodzimy zwycięsko i wracamy z tarczą do Warszawy. Miejmy nadzieję, że jest to piękna wróżba na przyszłość i kolejne pojedynki będą przysparzały tyle samo radości i emocji.